Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа A
Дата | Время | Команда 1 | Счет | Команда 2 | Поле | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | - | ||||||
21.03.2024 | 10:00:00 | Жымпиты (Орал) | - | Қаражанбасмұнай (Ақтау) | BS ARENA (B) | ||||
21.03.2024 | 13:15:00 | RAI (Ақтөбе) | - | ALASH (Қарағанды) | BS ARENA (B) | ||||
2 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | RAI (Ақтөбе) | - | ||||||
21.03.2024 | 14:20:00 | Қаражанбасмұнай (Ақтау) | - | Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | HALYK ARENA | ||||
21.03.2024 | 17:35:00 | ALASH (Қарағанды) | - | Жымпиты (Орал) | HALYK ARENA | ||||
3 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Жымпиты (Орал) | - | ||||||
21.03.2024 | 18:40:00 | Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | - | RAI (Ақтөбе) | Батыр Арена | ||||
22.03.2024 | 10:00:00 | ALASH (Қарағанды) | - | Қаражанбасмұнай (Ақтау) | BS ARENA (A) | ||||
4 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Қаражанбасмұнай (Ақтау) | - | ||||||
22.03.2024 | 12:10:00 | Жымпиты (Орал) | - | RAI (Ақтөбе) | BS ARENA (B) | ||||
22.03.2024 | 15:25:00 | ALASH (Қарағанды) | - | Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | BS ARENA (B) | ||||
5 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ALASH (Қарағанды) | - | ||||||
22.03.2024 | 16:30:00 | Қаражанбасмұнай (Ақтау) | - | RAI (Ақтөбе) | HALYK ARENA | ||||
22.03.2024 | 19:45:00 | Жігер (ҚҰЛСАРЫ) | - | Жымпиты (Орал) | HALYK ARENA |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа B
Дата | Время | Команда 1 | Счет | Команда 2 | Поле | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 - тур |
|||||||||
21.03.2024 | 11:05:00 | Металлург (Ақсу) | - | YASSY GOROD (Түркістан) | BS ARENA (B) | ||||
21.03.2024 | 14:20:00 | Мұрагер (Ақтау) | - | Қыран (Бейнеу) | BS ARENA (B) | ||||
2 - тур |
|||||||||
21.03.2024 | 15:25:00 | YASSY GOROD (Түркістан) | - | MUSLIM (Қызылорда) | HALYK ARENA | ||||
21.03.2024 | 18:40:00 | Қыран (Бейнеу) | - | Металлург (Ақсу) | HALYK ARENA | ||||
3 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | - | |||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | - |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа C
Дата | Время | Команда 1 | Счет | Команда 2 | Поле | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ZHOF (Қарағанды) | - | ||||||
21.03.2024 | 12:10:00 | ZHANAAUYL (Арал) | - | Jastar Aqtobe (Ақтөбе) | BS ARENA (B) | ||||
21.03.2024 | 15:25:00 | МФК Баянды (Мұнайлы ауданы) | - | Мақат Атырау (Атырау) | BS ARENA (B) | ||||
2 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | МФК Баянды (Мұнайлы ауданы) | - | ||||||
21.03.2024 | 16:30:00 | Jastar Aqtobe (Ақтөбе) | - | ZHOF (Қарағанды) | HALYK ARENA | ||||
21.03.2024 | 19:45:00 | Мақат Атырау (Атырау) | - | ZHANAAUYL (Арал) | HALYK ARENA | ||||
3 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ZHANAAUYL (Арал) | - | ||||||
21.03.2024 | 20:50:00 | ZHOF (Қарағанды) | - | МФК Баянды (Мұнайлы ауданы) | Батыр Арена | ||||
22.03.2024 | 12:10:00 | Мақат Атырау (Атырау) | - | Jastar Aqtobe (Ақтөбе) | BS ARENA (A) | ||||
4 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Jastar Aqtobe (Ақтөбе) | - | ||||||
22.03.2024 | 14:20:00 | ZHANAAUYL (Арал) | - | МФК Баянды (Мұнайлы ауданы) | BS ARENA (B) | ||||
22.03.2024 | 17:35:00 | Мақат Атырау (Атырау) | - | ZHOF (Қарағанды) | BS ARENA (B) | ||||
5 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Мақат Атырау (Атырау) | - | ||||||
22.03.2024 | 18:40:00 | Jastar Aqtobe (Ақтөбе) | - | МФК Баянды (Мұнайлы ауданы) | HALYK ARENA | ||||
22.03.2024 | 21:55:00 | ZHOF (Қарағанды) | - | ZHANAAUYL (Арал) | HALYK ARENA |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа D
Дата | Время | Команда 1 | Счет | Команда 2 | Поле | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | АFC Allur (Астана) | - | ||||||
21.03.2024 | 10:00:00 | БНМ (Атырау) | - | Школьник (Байқоныр) | HALYK ARENA | ||||
21.03.2024 | 12:10:00 | КЕЗБИ (Ақтау) | - | ALLOPIZZA.KZ (Түркістан) | HALYK ARENA | ||||
2 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ALLOPIZZA.KZ (Түркістан) | - | ||||||
21.03.2024 | 14:20:00 | АFC Allur (Астана) | - | БНМ (Атырау) | Батыр Арена | ||||
21.03.2024 | 16:30:00 | КЕЗБИ (Ақтау) | - | Школьник (Байқоныр) | Батыр Арена | ||||
3 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Школьник (Байқоныр) | - | ||||||
21.03.2024 | 20:50:00 | АFC Allur (Астана) | - | ALLOPIZZA.KZ (Түркістан) | BS ARENA (B) | ||||
22.03.2024 | 10:00:00 | БНМ (Атырау) | - | КЕЗБИ (Ақтау) | BS ARENA (B) | ||||
4 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | КЕЗБИ (Ақтау) | - | ||||||
22.03.2024 | 12:10:00 | Школьник (Байқоныр) | - | АFC Allur (Астана) | HALYK ARENA | ||||
22.03.2024 | 14:20:00 | ALLOPIZZA.KZ (Түркістан) | - | БНМ (Атырау) | HALYK ARENA | ||||
5 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | БНМ (Атырау) | - | ||||||
22.03.2024 | 18:40:00 | ALLOPIZZA.KZ (Түркістан) | - | Школьник (Байқоныр) | BS ARENA (A) | ||||
22.03.2024 | 20:50:00 | АFC Allur (Астана) | - | КЕЗБИ (Ақтау) | BS ARENA (A) |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа E
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа F
Дата | Время | Команда 1 | Счет | Команда 2 | Поле | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ТУРАР (Астана) | - | ||||||
21.03.2023 | 10:00:00 | ASYL (Қызылорда) | - | Локомотив (Атырау) | Батыр Арена | ||||
21.03.2024 | 12:10:00 | BATYS (Актобе) | - | NS CLUB (Ақтау) | Батыр Арена | ||||
2 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | BATYS (Актобе) | - | ||||||
21.03.2024 | 16:30:00 | Локомотив (Атырау) | - | ТУРАР (Астана) | BS ARENA (B) | ||||
21.03.2024 | 18:40:00 | NS CLUB (Ақтау) | - | ASYL (Қызылорда) | BS ARENA (B) | ||||
3 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ASYL (Қызылорда) | - | ||||||
21.03.2024 | 20:50:00 | ТУРАР (Астана) | - | BATYS (Актобе) | HALYK ARENA | ||||
22.03.2024 | 10:00:00 | NS CLUB (Ақтау) | - | Локомотив (Атырау) | HALYK ARENA | ||||
4 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Локомотив (Атырау) | - | ||||||
22.03.2024 | 13:15:00 | ASYL (Қызылорда) | - | BATYS (Актобе) | BS ARENA (A) | ||||
22.03.2024 | 15:25:00 | NS CLUB (Ақтау) | - | ТУРАР (Астана) | BS ARENA (A) | ||||
5 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | NS CLUB (Ақтау) | - | ||||||
22.03.2024 | 18:40:00 | Локомотив (Атырау) | - | BATYS (Актобе) | BS ARENA (B) | ||||
22.03.2024 | 20:50:00 | ТУРАР (Астана) | - | ASYL (Қызылорда) | BS ARENA (B) |
Расписание: Жастар арасындығы футзалдан ҚР VIII Чемпионаты, Группа G
Дата | Время | Команда 1 | Счет | Команда 2 | Поле | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ФК Қасиет (Шиелі ауданы) | - | ||||||
21.03.2024 | 11:05:00 | НДФЗ ФОСФОР (Тараз) | - | ZHOLDYN ASTY (Түркістан) | Батыр Арена | ||||
21.03.2024 | 13:15:00 | Бұрғылау (Жаңаөзен) | - | ФК Бейнеу (Бейнеу) | Батыр Арена | ||||
2 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | Бұрғылау (Жаңаөзен) | - | ||||||
21.03.2024 | 17:35:00 | ZHOLDYN ASTY (Түркістан) | - | ФК Қасиет (Шиелі ауданы) | BS ARENA (B) | ||||
21.03.2024 | 19:45:00 | ФК Бейнеу (Бейнеу) | - | НДФЗ ФОСФОР (Тараз) | BS ARENA (B) | ||||
3 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | НДФЗ ФОСФОР (Тараз) | - | ||||||
21.03.2024 | 21:55:00 | ФК Қасиет (Шиелі ауданы) | - | Бұрғылау (Жаңаөзен) | HALYK ARENA | ||||
22.03.2024 | 11:05:00 | ФК Бейнеу (Бейнеу) | - | ZHOLDYN ASTY (Түркістан) | HALYK ARENA | ||||
4 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ZHOLDYN ASTY (Түркістан) | - | ||||||
22.03.2024 | 14:20:00 | НДФЗ ФОСФОР (Тараз) | - | Бұрғылау (Жаңаөзен) | BS ARENA (A) | ||||
22.03.2024 | 16:30:00 | ФК Бейнеу (Бейнеу) | - | ФК Қасиет (Шиелі ауданы) | BS ARENA (A) | ||||
5 - тур |
|||||||||
00.00.0000 | 00:00:00 | ФК Бейнеу (Бейнеу) | - | ||||||
22.03.2024 | 19:45:00 | ZHOLDYN ASTY (Түркістан) | - | Бұрғылау (Жаңаөзен) | BS ARENA (B) | ||||
22.03.2024 | 21:55:00 | ФК Қасиет (Шиелі ауданы) | - | НДФЗ ФОСФОР (Тараз) | BS ARENA (B) |